Meniu

Draugiškoji SEU olimpiada DRAMBLYS

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio  ugdymo grupės ,,Saulutės “ ir ,,Raidelės“  dalyvavo Lietuvos socialinio emocinio ugdymo asociacijos organizuojamoje olimpiadoje ,,Dramblys“. Kovo 10 d.  paminėjo Tarptautinę SEU dieną. Vaikai išklausę ,,Istorijos apie dramblį“, išsakė juos užvaldžiusias emocijas, kurias vėliau perteikė piešdami savo emocijų drambliukus. Draugiškoji SEU olimpiada „Dramblys“ kvietė vaikus pamąstyti net penkiomis temomis: „Atsakingų sprendimų priėmimas“, „Savimonė“, „Savitvarda“, „Socialinis sąmoningumas“ ir „Tarpusavio santykiai“. Jos metu atlikdami įvairias užduotis stiprino savitvardos įgūdžius, lavino gebėjimą suvokti savo emocijas, vertybes, ugdėsi socialinį sąmoningumą, empatiškumą, tobulino pozityvaus bendravimo įgūdžius.
Šiaulių lopšelis-darželis „Pelėdžiukas“
Įstaigos kodas 190526613
A. s. LT 36 7300 0100 7799 9727
AB „Swedbank“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė — Florina Varkalienė
Darbininkų g. 30, LT-78350 Šiauliai
Tel. +370 607 81796
El. p. peledziukas@smail.lt
Darbo dienomis nuo 7.00 iki 18.00 val.
2024 © Šiaulių l-d „Pelėdžiukas“
Versija neįgaliesiems