Meniu

Edukacija „Sensoriniai skaitymai“

„Saulutės“ grupės vaikai dalyvavo edukacinėje programoje „Sensoriniai skaitymai“ . Programos tikslas – pasitelkiant pojūčius (regą, klausą, lytėjimą, uoslę ar skonį) perteikti teksto prasmę taip, kad vaikas bent iš dalies gebėtų suprasti pasakojimą. Sensorinių skaitymų eigą sudarė trys dalys – istorijos skaitymas pasitelkiant pojūčius, praktinė užduotis pagal knygos tekstą, žaidimai ir diskusijos. Siekiant kuo vaizdingiau perteikti pasakojimo elementus, buvo  naudojamos įvairios vizualinės, taktilinės ir kitokios sensorinės priemonės. Taip vaikai supažino  su įvairiais išoriniais dirgikliais, gamtos reiškiniais, buities reikmenimis. Vaikai kartu su veikėjais išgyveno pasakojimo įvykius, rodė veiksmus: miegame, einame kalnų takeliais, šokame, pučiame pienės pūkus.  Užsiėmimo metu vaikams atsivėrė knygų skaitymo malonumas,  buvo plečiamas vaikų pažinimo akiratis, turtinamas žodynas, lavinami sensoriniai pojūčiai ir gerinami bendravimo įgūdžiai. Užsiėmimas vyko  specialiai tam pritaikytoje sensorinėje erdvėje.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pelėdžiukas“
Įstaigos kodas 190526613
A. s. LT 36 7300 0100 7799 9727
AB „Swedbank“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė — Florina Varkalienė
Darbininkų g. 30, LT-78350 Šiauliai
Tel. +370 607 81796
El. p. peledziukas@smail.lt
Darbo dienomis nuo 7.00 iki 18.00 val.
2023 © Šiaulių l-d „Pelėdžiukas“
Versija neįgaliesiems