etwinning projektas „OPA ir PA kelionė po Lietuvą“

Priešmokyklinio ugdymo pedadgogė Ieva prisijungė prie etwinning projekto “ OPA ir PA kelionė po Lietuvą“. Šio projekto personažai lėlės kiškis OPA ir vėžlys PA keliauja po Lietuvos švietimo įstaigų priešmokyklines grupes. Apsilankymo metu veikėjai OPA ir PA kartu su vaikais dalyvauja veiklose, renginiuose ar išvykose. Pedagogai kartu su vaikais pristato ( priimtinu būdu) grupėje vykdomas savaitės veiklas bei savo miestą OPA ir PA dienoraštyje, projekto twinspace erdvėje bei savo įstaigos virtualioje erdvėje. Projekto dalyviai veikėjams įteikia simbolinių dovanų, kurios primintų aplankytą miestą ir ugdymo įstaigą (vėliavėlė, magnetukas, piešiniai, ženkliukas, atvirutė ar kt.). Veikėjai, dienoraštis ir dovanos keliauja paštu ir aplanko vaikus. Kiekvienoje ugdymo įstaigoje veikėjai svečiuojasi 5 dienas, vėliau siunčiami į kitą ugdymo įstaigą, pagal sudarytą kelionės žemėlapį. Artėjant naujiems mokslo metams (esant daugiau dalyvių kelionės laikas atitinkamai pratęsiamas) grįžta į organizatorių ugdymo įstaigą. Organizuojamas projekto pristatymas ir paroda. Laukiame atkeliaujant personažų į „Raidelių“ grupę.