Meniu

Konkursas „Užsiimk joga su SVEIKATIADA“

 „Saulutės“ gr. vaikai drauge su visuomenės sveikatos specialiste Elvyra Grigaitiene ir auklėtoja Gintare Brazauskiene dalyvavo „Sveikatiados“ konkurse „Užsiimk jogą su Sveikatiada“, kurio tikslas – jogos pratimų pagalba skatinti vaikų fizinį aktyvumą.
Veiklos pradžioje vaikai sužinojo, kas yra joga, kad tai ne tik fiziniai pratimai, tačiau jų metu svarbus kvėpavimas bei atsipalaidavimas. Vaikai atliko vaivorykštės kvėpavimo pratimą, kurio metu laikydami skarelę rankoje, gilaus įkvėpimo ir iškvėpimo metu piešė ore vaivorykštes. Po šio pratimo auklėtoja Gintarė vaikus mokino atlikti įvairius jogos pratimus. Vėliau sveikatos specialistė Elvyra kartu su vaikais atliko keletą jogos pratimų, kurių žmonės išmoko stebėdami ir atkartodami tokių gyvūnų, kaip šuns, gyvatės, karvės, katės, kupranugario ir drugelio, kūno judesius. Veiklos pabaigoje vaikai buvo kviečiami atsipalaidavimo pratimui. Visi susėdę ant kilimėlių ir užmerkę akis gavo užduotį. Klausantis atpalaiduojančio būgno garsų pabandyti visas mintis „nustumti“ į šalį, apie nieką negalvoti ir atsipalaiduoti.
Vaikai aktyviai dalyvavo visos veiklos metu, stengėsi atkartoti pratimus. Daugelis su susižavėjimu pasakojo, kad jiems puikiai pavyko atlikti paskutinę užduotį ir apie nieką negalvoti. Veiklos pabaigoje vaikai gavo po besišypsančio veiduko antspauduką.
Šiaulių lopšelis-darželis „Pelėdžiukas“
Įstaigos kodas 190526613
A. s. LT 36 7300 0100 7799 9727
AB „Swedbank“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė — Florina Varkalienė
Darbininkų g. 30, LT-78350 Šiauliai
Tel. +370 607 81796
El. p. peledziukas@smail.lt
Darbo dienomis nuo 7.00 iki 18.00 val.
2023 © Šiaulių l-d „Pelėdžiukas“
Versija neįgaliesiems