PARODOS ATIDARYMAS – DARŽELIS JAU KVEPIA KAVA!!!

Dalinamės naujiena!!! Jei norite pasimėgauti kvapų terapija – paskubėkite!!!

Lapkričio – Gruodžio mėn. vyko Respublikinė ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų piešinių paroda „PIEŠINIAI – KVEPIANTYS KAVA“. Parodos tikslas – ugdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninę raišką ir kūrybinius gebėjimus. Bendraujant – bendradarbiaujant ugdytiniams, jų šeimų nariams, pedagogams, kitiems įstaigos bendruomenės nariams, kurti piešinius, panaudojant kavos pupeles, tirščius ir kt. Parodoje dalyvavo įv. miestų ugdymo įstaigų pedagogai, ugdytinai, bendruomenė. Kūrybiškomis idėjomis pasidalijo net 55 parodos dalyviai.

2019 m. Sausio 16d. įvyko iškilmingas parodos atidarymas, kuriame dalyvavo būrys vaikų. Tradiciškai atidarymo juostelę perkirpo darželio direktorė Olimpija Krincienė.

Organizatoriai visiems dėkoja už idėjas ir kruopštumą parodos dalyviams!

Kviečiame visus apžiūrėti parodą, kuri vyksta darželio koridoriuje. Nuo Vasario mėn. bus perkelta į Šiaulių P. Višinskio biblioteką.