STEAM VEIKLA – RUGSĖJO 1-osios RUDENINIS TAKELIS

Rugsėjis mus visus sugrąžina iš vasaros.  Šiaulių lopšelyje-darželyje „Žiburėlis“ nuvilnijo graži Rugsėjo 1-osios šventė. Jau kieme visus pasitiko su šypsenomis pedagogės Živilė ir Gintarė , džiugiai nuteikdamos kiekvieną, pasukusį pro vartelius. Darželio direktorė  O. Krincienė, sveikindama su gražia mokslo metų pradžia, pasidžiaugė, kad visi sveiki, džiugios nuotaikos sugrįžo po vasaros atostogų, ir palinkėjo darbingų ir kūrybiškų, o svarbiausia – saugių ir sveikų mokslo metų. Džiugu buvo matyti tokį gausų būrį gerai nusiteikusių tėvelių, nedrąsių vaikučių ir besišypsančių įstaigos darbuotojų, kurie nuo pat durų sutiko, kvietė užeiti, palydėjo į šventės vietą kiekvieną atėjusįjį.

Grupių pedagogės, siekdamos skatinti vaikų iniciatyvas kūrybiniams eksperimentams bei ieškodamos netradicinių raiškos formų pakvietė vaikus sukurti rudeninį takelį. vaikai iš paruoštų priemonių, panaudodami įvairią gamtinę medžiagą:lapus, uogas, gėles, javus, akmenukus ir kt. , sukūrė rudeninį takelį.