Meniu

Šviečiamoji gyvulininkystės programa „Augink, rūpinkis, mylėk“

Ausys ilgos, uodega trumpa, kai graužia morkas juda net kakta. Kas? Taip, tai triušis. Šią savaitę Šiaulių lopšelio – darželio „Pelėdžiukas“  „Žvirbliukų“ grupės vaikai susipažino su triušyte Kika. Oi, kiek susižavėjimo ir šiltų emocijų sklandė grupėje. Visi grožėjosi Kika, glostė glostė ir glostė jos švelnų kailiuką, ausytes, maitino ją kopūsto lapais, įvardijo pagrindines kūno dalis, skaičiavo, kiek ji turi kojų. Vaikai  sužinojo, kuo minta Kika, kokia priežiūra jai reikalinga.  Kai triušytė „išvyko“ į namus, vaikai ją nulipdė iš plastilino, žaidė pažintinius kompiuterinius žaidimus. Taip pat atliko spalvinimo užduotėles iš knygučių, kurias  padovanojo Šviečiamosios gyvulininkystės programos rengėjai.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pelėdžiukas“
Įstaigos kodas 190526613
A. s. LT 36 7300 0100 7799 9727
AB „Swedbank“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė — Florina Varkalienė
Darbininkų g. 30, LT-78350 Šiauliai
Tel. +370 607 81796
El. p. peledziukas@smail.lt
Darbo dienomis nuo 7.00 iki 18.00 val.
2023 © Šiaulių l-d „Pelėdžiukas“
Versija neįgaliesiems